Доступність посилання

ТОП новини

У Вашингтоні - надзвичайний стан. Через циклон


"Циклон "Ернесто", що наближається до Вашингтона, може призвести до затоплення доріг, відключень електроенергії та інших несприятливих наслідків", - йдеться в заяві прес-служби мерії столиці США.

У столиці США у зв''язку з наближенням циклону "Ернесто" оголосили надзвичайний стан. Влада Вашингтона оголосила про запровадження в місті надзвичайного стану в ніч на п''ятницю. "Циклон "Ернесто", що наближається до Вашингтона, може призвести до затоплення доріг, відключень електроенергії та інших несприятливих наслідків", - йдеться в заяві прес-служби мерії столиці США. Жителів Вашингтона мерія закликала в разі потреби надати будь-яку посильну допомогу самотнім літнім або хворим людям, які проживають поруч із ними, а також, по можливості, утриматися від поїздок на власних автомобілях, віддавши перевагу громадському транспорту.

Раніше надзвичайний стан, що дозволяє місцевій владі розраховувати на допомогу Національної гвардії в запобіганні та ліквідації результатів стихійного лиха, запровадили губернатори штатів Північна Кароліна та Віргінія.

Циклон "Ернесто" у четвер пізно вночі досяг території штатів Північна й Південна Кароліна, а в п''ятницю вранці - штату Віргінія, принісши з собою проливні дощі, що супроводжуються сильним вітром.

У штатах, над територією яких проходить "Ернесто", через обриви ліній електропередач, що не витримали сильного вітру, без світла залишилися близько 300 тисяч домогосподарств. Із циклоном пов''язують загибель щонайменше трьох людей - одного задавило деревом, що впало, ще двоє стали жертвами ДТП, викликаних різким погіршенням умов керування через зливу.
XS
SM
MD
LG