Доступність посилання

ТОП новини

Аркадій Львов радить працювати над європейською інтеграцією Одеси.


Петро Каландирець Одеса, 2 вересня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Письменник Аркадій Львов відомий кожному одеситу. І не лише творчістю. Він багато років працював на радіо „Свобода” готуючи цікаві аналітичні програми. Голос одесита не були здатні зупинити в ефірі радіо навіть радянські глушилки.

Аркадій Львов (ліворуч) розмовляє з начальником управління культури Одеської міськради Романом Бродавко.
Аркадій Львов був серед численних шанованих гостей на урочистостях з нагоди 212-х роковин заснування Одеси. На його думку, завданням одеської влади і усіх одеситів має бути інтеграція у європейське співтовариство.

„Цю мету слід зробити стратегічною і працювати над її реалізацією. Євроінтеграція Одеси буде означати, що ми опинимося у колі знаних у цілому світі середземноморських міст, таких як Неаполь, Генуя, Барселона, Марсель і так далі. Мені здається, що серед усіх українських міст Одеса посідає особливе місце. Це завдяки її історії і європейському духу, який тут панує. Фактично усі мешканці Одеси є середземноморськими людьми. Це слід розуміти не як щось випадкове”. Чимало книжок Аркадія Львова присвячені його рідному місту на Чорному морі. Він планує продовжити „одеську тематику”. Триває, серед іншого, праця над останньою четвертою частиною серії книжок під спільною назвою „Двір”. Три попередні частини мали шалений успіх. Їх передавали за кордоном різними мовами. „Нам слід зберегти специфічний смак, який характеризував мій власний двір і Одесу взагалі. Я вже мав зустріч з одеситами, які посідали певні посади у керівництві Одеси у 70-ті та 80-ті роки минулого століття.

Звичайно, у четвертій частині я вийду за межі які характеризували три попередні книжки. Це буде вихід на світовий простір...”, сказав Аркадій Львов.
XS
SM
MD
LG