Доступність посилання

ТОП новини

В Україні стартує проект, що досліджуватиме доцільність адміністративно-територіальної реформи


Його запроваджуватимуть частково – у п’яти областях України.

Деталі реалізації проекту обговорювали сьогодні у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління при Президентові України.

Реалізатори проекту - експерти Інституту громадянського суспільства. Вони досліджуватимуть, чи відповідають послуги, які надає місцева влада, потребам територіальної громади. Райони для таких досліджень експерти обрали з огляду на економічні показники та географічне розташування. На Дніпропетровщині до переліку потрапили: Криничанський як сільський район, Новомосковський і Нікопольський як райони із великими містами, та Межівський як такий, що межує з Донеччиною.

У рамках проекту експерти не лише проводитимуть соціологічні дослідження, а й тренінги для посадовців, залучатимуть громадськість до діалогу із владою. За словами директора проекту “Територіальна реформа: з людьми і для людей” Олександра Врублевського, пілотний проект, крім Дніпропетровщини, запровадять ще у 5 областях: Волинській, Хмельницькій, Чернівецькій, Полтавській, Харківській, Миколаївській, а також в Криму.

Фінансують проект міжнародні організації, зокрема Агентство з міжнародного розвитку США.
XS
SM
MD
LG