![](http://gdb.rferl.org/A7C241B1-33CB-4DF8-8CC7-7CB5734FC36C_w250.jpg)
Прокуратура Житомирського гарнізону за фактом порушила кримінальну справу.
Ведеться слідство.
На початку серпня на Київщині під час планових занять з вогневої підготовки рядовий намагався залякати свого товариша по службі і направив йому в обличчя автомат. Знявши зброю із запобіжника, пролунав одиночний постріл, товариш помер на місці.
Ще раніше на Полтавщині затримали майора військової частини за підозрою в убивстві рядового військовослужбовця.