Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку під час вчорашньої перестрілки поранили трьох людей


Про це повідомив прокурор міста Олександр Ольмезов

Про це повідомив прокурор міста Олександр Ольмезов.

Жертвою замаху, скоєного напередодні у Донецьку, став 50-річний бізнесмен, один із власників компанії “Донбаснафтопродукт” Самвел Адамян. Нападник очікував Адамяна поблизу офісу та почав стріляти, коли той під’їхав на власному "Мерседесі" близько 15-ї години.

Кіллер поранив бізнесмена та його охоронця. Втім охоронець із сусіднього банку почав стріляти у відповідь і поранив нападника. Зараз всі учасники подій перебувають у лікарні. У якій – слідство не розголошує, втім члени вірменської діаспори Донецька ще звечора оточили Донецьку обласну лікарню, таким чином, взявши Адамяна під охорону.

За даними прокуратури, Адамян має безпосереднє відношення до вірменської діаспори.

За фактом цього злочину відкрито кримінальну справу за статтею: замах на вбивство. За словами прокурора Донецька Олександра Ольмезова, нападників могло бути і більше, на місці злочину знайшли 2 пістолети, кілька паспортів, мобільні телефони та порожні гільзи.

За іншою версією, нападник був один та мав кілька одиниць зброї. Слідство має інформацію, що кіллер приїхав до Донецька із Казахстану, однак ім’я замовника вбивства Самвела Адамяна лишається невідомим.
XS
SM
MD
LG