За повідомленням прес-служба Президента, Віктор Ющенко побажав успіху, удачі й добра для всієї єврейської громади.
«Прийміть мої слова як доказ найщирішої поваги до кожного з вас і до вашого національного внеску в життя України», - передає прес-служба слова Президента.
Ющенко побажав багато яблук і меду на святковому столі, щоб наступний рік був солодким і добрим, щоб у кожній сім''ї, країні й світі панували мир і злагода.
«Прийміть мої слова як доказ найщирішої поваги до кожного з вас і до вашого національного внеску в життя України», - передає прес-служба слова Президента.
Ющенко побажав багато яблук і меду на святковому столі, щоб наступний рік був солодким і добрим, щоб у кожній сім''ї, країні й світі панували мир і злагода.