Доступність посилання

ТОП новини

Швейцарія проводить референдум щодо законів, які обмежують імміграцію


Основна мета законопроектів - зберегти гуманітарні традиції Швейцарії, перешкоджаючи зловживанням у цій сфері, зробити Швейцарію "менш привабливою" для імміграції.

У Швейцарії проводиться загальнонаціональний референдум, у ході якого жителі країни мають висловитися з приводу нових законопроектів, котрі значно обмежують імміграцію і посилюють правила надання притулку в Швейцарії. "Основна мета законопроектів - зберегти гуманітарні традиції Швейцарії, перешкоджаючи зловживанням у цій сфері, зробити Швейцарію "менш привабливою" для імміграції", - заявив міністр юстиції і поліції Крістофер Блохер.

Проблема має важливе значення для 7,3 млн. жителів країни, 21% населення якої складають іноземці. Протягом останніх десяти років швейцарські власті задовольнили близько третини всіх прохань про надання притулку.

Ці законопроекти піддавалися критиці з боку ООН і різних асоціацій біженців, проте були схвалені швейцарським парламентом минулого року. На проведенні референдуму - відповідно до конституції країни - наполягли противники законопроектів.
XS
SM
MD
LG