Доступність посилання

ТОП новини

В Україні найменша заборгованість по зарплаті - на Закарпатті


Однак, останнім часом вона зростає у регіоні швидкими темпами. Про це у вівторок доповідав керівнику Секретаріату Президента глава Закарпатської області Олег Гаваші.

На сьогодні заборгованість по заробітній платі в Закарпатській області є найнижчою порівняно з усіма регіонами України. Але є інша проблема, каже голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші:

“У зв’язку з тим, що вона була найнижчою у січні місяці, і у нас відбулося аварія на Солотвинському солеруднику, де заборгованість виросла до 800 тисяч, це дало темпи росту заборгованості”.

У зв’язку з цією ситуацією, за темпами зростання заборгованості по зарплаті Закарпаття лідирує в Україні. Якщо на початку року загальна сума боргів сягала 2 мільйонів гривень, то за результатами півріччя поточного року – чотирьох. Глава Закарпаття каже, що така ситуація його не задовольняє. Керівництво області вживає низку заходів, і це вже дає свої результати: впродовж вересня заборгованість по зарплаті в Закарпатті вже зменшено більше, ніж на три з половиною відсотка. Олег Гаваші каже, що до кінця поточного року темпи зростання припиняться.
XS
SM
MD
LG