
Німецький часопис Шпіґель вважає, що між Меркель і Путіним може бути лише "шлюб без кохання", бо для "Меркель кінець радянської ери став проривом, а для Путіна – катастрофою."
А відоме лондонське аналітичне видання Джейнз у своєму військову тижневику з посиланням на українських чільників з Укрспецекспрту вказує, що Україна не продавала ніяких Кольчуг, виготовлених в Донецьку новітніх електронних радарних систем, ні Іраку, ні Ірану, ні Ефіопії, а лише технічно здатному їх використовувати - Китаєві. З Джейнз перекликається відомий американський аналітик Брюс Джексон, який очолює комітет США щодо НАТО. Він каже щойно у американській Вашінґтон Поуст, що плутанина з Кольчугами свідчить про "непередбачуваність нашої політики стосовно Києва і сьогодні, коли ми у оцінках нинішньої української коаліції кидаємося з однієї крайності в іншу."
Відома своїми гострими темами британська Індепендент вразила своїх читачів і цього разу, бо написала, що приблизно з 2050 року населення світу різко зменшиться до 2—3 мільярдів осіб \ зараз понад 6 мільярдів\. І головною причиною цього скорочення людства газета називає нестачу питної води на Землі, що викличе найближчим часом масове вимирання від голоду і хвороб. Індепендент посилається на екологів, котрі заявили, що саме день 9-го жовтня став першим у цьому році, коли "споживані людством природні ресурси перевищили здатність Землі до природного відтворення."
Таким були лише деякі публікації європейської преси.