Доступність посилання

ТОП новини

Україна і Євросоюз досягли значного поступу в узгодженні пакету угод про спрощення візового режиму і про реадмісію


Працю над угодою про спрощення візового режиму практично закінчено, а щодо угоди про реадмісію (повернення нелегальних мігрантів) сторони внесли нові компромісні пропозиції, повідомило представництво України в ЄС після кола переговорів у Брюсселі.


Про це повідомило представництво України в ЄС після кола переговорів у Брюсселі.

Працю над угодою про спрощення візового режиму практично закінчено, а щодо угоди про реадмісію (повернення нелегальних мігрантів) сторони внесли нові компромісні пропозиції, інформує агентство Інтерфакс-Україна.

Раніше представництво Європейської Комісії в Україні повідомляло, що ЄС і Україна мають намір затвердити тексти цих угод 27 жовтня на саміті Україна — ЄС у Хельсінкі.

Напередодні українська місія в ЄС звинувачувала Євросоюз у несподіваному висуненні «неприйнятних» для України пропозицій щодо реадмісії, які, на думку представництва, «дискримінують» Україну порівняно з іншими державами регіону.

Так українська місія відповіла на звинувачення ЄС, представник якого заявив Радіо Свобода, що переговори про полегшення візового режиму й реадмісію затягуються з вини України.
XS
SM
MD
LG