Доступність посилання

ТОП новини

Пожежу на литовському нафтопереробному заводі “Mazeikiu nafta” вдалося локалізувати


Ніхто з людей не постраждав, хоча медики турбуються за здоров''я населення міста Мажейкю, розташованого неподалік від підприємства, оскільки дим містить шкідливі токсини

Ніхто з людей не постраждав, хоча медики турбуються за здоров''я населення міста Мажейкю, розташованого неподалік від підприємства, оскільки дим містить шкідливі токсини.

За попередніми даними розслідування урядової комісії, причиною виникнення пожежі на майже 800-кілометровій території стало розлиття нафтопродуктів, в результаті чого згоріла вакуумна вежа.

За словами прем’єр-міністра Литви Гедеміноса Кіркіласа, пожежа завдала “Mazeikiu nafta” багатомільйонні втрати, а на відновлення підприємства піде кілька місяців. Експерти вважають, що наслідки пожежі можуть вплинути на зростання цін на паливо. Нафтопереробне підприємство “Mazeikiu nafta” є найбільшим підприємством такого плану в країнах Балтії. Наприкінці вересня польський концерн “PKN Orlen” уклав угоду про придбання контрольного пакету “Mazeikiu nafta” у дочірнього підприємства ЮКОСа та 30% в уряду Литви. Документи про придбання наразі розглядає Рада з конкуренції Єврокомісії. Про пожежу вже поінформовано керівництво польського концерну.
XS
SM
MD
LG