
Але навіть у переробленому варіанті проекту резолюції Ради безпеки Москві і Пекіну не подобається пункт про міжнародну інспекцію суден, котрі рухаються до берегів Північної Кореї і виходять звідти. Інші пункти резолюції користуються ширшою підтримкою в ООН. Це і щодо заборони постачання до Північної Кореї будь-яких матеріалів, що сприяли б його ядерній програмі, заборона на вивіз Пхеньяном піратської фармацевтичної продукції і пов‘язані з цим незаконні фінансові оборудки, обмеження у пересуванні за кордоном пхеньянських високопосадовців.
Американський представник у ООН Джон Болтон заявив:
"Рада безпеки має намагатися відреагувати на ядерні випробовування того ж самого тижня, коли це сталося. Я не думаю, що тут так багато запитань. Відмінності залишаються, і вони стосуються важливих аспектів резолюції. Ми будемо продовжувати роботу над цим, однак не так довго, щоб втратити можливість для швидкої і твердої відповіді".
Китайський представник в Раді безпеки Ван Ґуанья знову наголошував на "прийнятності" резолюції щодо Пхеньяна. А російський посол в ООН Віталій Чуркіна заявив:
"Ми вважаємо, що це має бути жорстка реакція, але це має бути зважена відповідь".
Північна Корея попередила, що у разі наростання тиску з боку США і військової акції супроти неї вона вживатиме зі свого боку певні контрзаходи. У цей час в Раді безпеки ООН триває дискусія з цього питання.