Таке рішення ухвалив сьогодні виконком міської ради.
Утримання стандартної двокімнатної квартири у Дніпропетровську відтепер обходитиметься не менш як 400 гривень на місяць. Половина з цих грошей ітиме тільки на послуги теплопостачання, якість якого задовольняє не кожного споживача.
Чиновники кажуть, що усіх формальностей дотримались: нові ціни узгодили з Антимонопольним комітетом, обговорили з депутатами та мешканцями міста на громадських слуханнях.
Головна причина підняття тарифів на тепло та гарячу воду – подорожчання газу. Комунальні підприємства наразі змушені купувати його за ціною вдвічі вищою, ніж взимку.
Комунальники обіцяють, що за новими цінами споживачі отримуватимуть більш якісні послуги. У тарифах 10-15% припадатиме на так звану «інвестиційну складову» – кошти для реконструкції комунікацій та мереж.
Утримання стандартної двокімнатної квартири у Дніпропетровську відтепер обходитиметься не менш як 400 гривень на місяць. Половина з цих грошей ітиме тільки на послуги теплопостачання, якість якого задовольняє не кожного споживача.
Чиновники кажуть, що усіх формальностей дотримались: нові ціни узгодили з Антимонопольним комітетом, обговорили з депутатами та мешканцями міста на громадських слуханнях.
Головна причина підняття тарифів на тепло та гарячу воду – подорожчання газу. Комунальні підприємства наразі змушені купувати його за ціною вдвічі вищою, ніж взимку.
Комунальники обіцяють, що за новими цінами споживачі отримуватимуть більш якісні послуги. У тарифах 10-15% припадатиме на так звану «інвестиційну складову» – кошти для реконструкції комунікацій та мереж.