Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні Верховна Рада розгляне заяви про відставку міністрів від “Нашої України”


Рішення про звільнення помаранчеві урядовці ухвалили позаминулого тижня після того, як блок офіційно заявив про перехід в опозицію. Окрім них, парламент сьогодні може вирішити долю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.


Рішення про звільнення помаранчеві урядовці ухвалили позаминулого тижня після того, як блок офіційно заявив про перехід в опозицію.

У відставку подали міністр юстиції Роман Зварич, міністр культури Ігор Ліховий, міністр охорони здоров’я Юрій Поляченко та міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко. Окрім них, парламент сьогодні може вирішити долю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Попри те, що Луценко свою заяву про відставку відкликав, профільний комітет має намір винести це питання на сьогоднішнє голосування.

“Нашоукраїнець” Михайло Поживанов: “Це правильний політичний крок, коли за політичними мотивами подають у відставку”. Підтримає відставку помаранчевих міністрів і Партія регіонів, якщо позиція “Нашої України” не зміниться або залишити їх не попросить Президент. Про це кореспондентці Радіо Свобода сказав “регіонал” Тарас Чорновіл: “Формально у нас немає підстав не підтримувати ці заяви”.

Лідерка БЮТу Юлія Тимошенко каже, що блок її імені не братиме участі у голосуванні.

І сьогодні під стінами парламенту мітингували кілька десятків медиків. Вони підтримують міністра охорони здоров’я Юрія Поляченка і просять його не йти у відставку.

Основні гасла мітингувальників: “Студенти-медики – за стабільний розвиток”, “Студенти медики: пане міністре, відкличте заяву”, “Ні - політичним рішенням в медицині”.

Учора Верховну Раду пікетували ветерани СБУ, МВС та Міноборони з вимогою не обмежувати їхні права у держбюджеті на наступний рік.
XS
SM
MD
LG