Доступність посилання

ТОП новини

У Криму проросійські радикали планують сьогодні пікетування консульства Росії


А завтра, повідомляє кореспондент Радіо Свобода, активісти проросійських радикальних сил організовують у Севастополі та Сімферополі так званий Російський марш

А завтра, повідомляє кореспондент Радіо Свобода, активісти проросійських радикальних сил організовують у Севастополі та Сімферополі так званий Російський марш.

Подібні марші націоналістів у російських містах Санкт-Петербурзі та Москві заборонили.

“Російський марш” присвячений дню національної єдності. Це річниця вигнання з Москви іноземних загарбників у 17 столітті.

Російські націоналісти, праворадикальні сили планували традиційно провести в Росії так званий “Російський марш”. Пропрезидентські сили Росії цей марш називають фашистським і заборонили його у більшості регіонів.

Цього року марш планують провести за межами Росії. Правонаціоналістичні сили Криму пікетуватимуть на знак протесту російське консульство.

Оскільки українське законодавство дозволяє проводити різні публічні акції, лише повідомляючи про це, то наразі заборони на марш немає. Хоча різні політичні сили, громадські організації Криму вже закликають не допустити його проведення.
XS
SM
MD
LG