Доступність посилання

ТОП новини

Проросійські активісти пікетували Генконсульство Російської Федерації у Сімферополі.


Володимир Притула Сімферополь, 1 листопада 2006 (RadioSvoboda.Ua) – У Криму російські націоналісти знову закликають владу сусідньої держави “вжити рішучих заходів” для повернення півострова Росії. Сьогодні активісти Народного Фронту “Севастополь-Крим-Росія” пікетували Генеральне консульство Російської Федерації у Сімферополі.

Пікет під стінами Генерального консульства Росії у Сімферополі.
Учасників пікету не зупинила навіть сильна злива над Сімферополем. Набившись під навіс російського генконсульства, вони ганьблять російську владу, яка, на їхню думку, забула своїх співвітчизників у Севастополі та АРК. Пікетувальники назвали ганебною державну політику російського керівництва щодо Криму. Вони заявили, що День єднання російських земель, який відзначатиметься 4 листопада в Росії, насправді є “днем ганьби”. “Кримська земля стогне під чоботом бандерівських націоналістів, знемагає російський народ, а вони там щось святкують!”, – заявив Олександр Ткаченко, один із проросійських активістів.

Пікетувальники заявили, що на знак протесту не братимуть участі у завтрашньому “Російському марші”, про проведення якого у Сімферополі та Севастополі заявили представники низки проросійських організацій півострова, які лояльно ставляться до нинішньої російської влади. “Як російський співвітчизник я зобов’язаний привітати Росію, її народ зі святом, з єднанням. Але цієї єдності сьогодні немає! Немає ніякої єдності всередині Росії, та й серед 25 мільйонів співвітчизників Росія єдності не принесла їм!”, – заявив один із лідерів фронту “Севастополь-Крим-Росія”, відставний адмірал Олексій Усольцев.

Водночас, лідер “Російського фронту Криму” Сергій Шувайников повідомив Радіо Свобода, що інші проросійські сили візьмуть участь у “Російському марші”. Зокрема, активісти очолюваного ним Фронту мітингуватимуть у суботу в Севастополі, де зберуться радикали, а в Сімферополі “Російський марш” організує партія “Російський блок”, яка входить до владної коаліції.
XS
SM
MD
LG