Доступність посилання

ТОП новини

Голова МВС не виключає, що очолить нове політичне об''єднання демократичних сил


Про це мiнiстр внутрiшнiх справ Юрiй Луценко заявив в iнтерв''ю журналiстам пiд час третього з''їзду НСНУ в суботу в Києвi.

Про це мiнiстр внутрiшнiх справ Юрiй Луценко заявив в iнтерв''ю журналiстам пiд час третього з''їзду НСНУ в суботу в Києвi.

Луценко вважає, що необхiдно весною наступного року провести об’єднання на основі прямого плебісциту, коли голосування відбувається рядовими прихильниками помаранчевих ідей: «Саме вони мають прийняти рішення про об’єднання, обрання знизу шляхом плебісциту по кожній області окремо нової лідерської команди».

За його словами, якщо його пропозицiя буде сприйнята, то "я не виключаю, що можу ухвалити рiшення про те, щоб очолити" нову команду.

Міністр також заявив, що бачить у складі майбутньої об''єднаної опозиції "Нашу Україну", Партію реформи й порядок, Соціалістичну партію й партію "ПОРА".

На питання журналістів про його бачення участі блоку Юлії Тимошенко в складі такого об''єднання, міністр заявив про своє скептичне ставлення до перспективи участі БЮТ у ньому.

За словами Луценка, результатом майбутнього плебiсциту має стати об''єднання демократичних сил.

Юрій Луценко ранiше був народним депутатом вiд Соцпартiї.
XS
SM
MD
LG