Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Янукович хоче ініціювати звільнення Бориса Тарасюка


За словами прем’єр-міністра, він «однозначно» порушить перед президентом і парламентом питання про відставку міністра закордонних справ. Янукович скритикував Тарасюка за його заяви про опозиційність міністра до уряду. Що ж до міністра оборони Анатолія Гриценка, то Віктор Янукович хоче дочекатися висновків правоохоронних органів, «а можливо, й суду». Як заявив прем’єр, у роботі міністерства виявлено низку «дуже грубих порушень, якщо не зловживань».

За словами прем’єр-міністра, він «однозначно» порушить перед президентом і парламентом питання про відставку міністра закордонних справ.

У суботньому інтерв’ю телеканалові «Інтер» Янукович скритикував Тарасюка за його заяви про опозиційність міністра до уряду.

Прем’єр також звинуватив міністра у зриві своєї зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Тері Дейвисом. За словами Януковича, Дейвиса затримав у себе Тарасюк.

При цьому прем’єр назвав міністра «несумлінною й безвідповідальною» людиною, яка, за його словами, «робить погано країні».

Що ж до міністра оборони Анатолія Гриценка, то Віктор Янукович хоче дочекатися висновків правоохоронних органів, «а можливо, й суду».

Як заявив прем’єр, у роботі міністерства виявлено низку «дуже грубих порушень, якщо не зловживань».

Міністри закордонних справ Борис Тарасюк і оборони Анатолій Гриценко призначені за поданням президента Віктора Ющенка. Верховна Рада вже вирішила заслухати їхні звіти 15 листопада.

В апараті генерального секретаря Ради Європи раніше повідомляли, що зустріч Тері Дейвиса з Віктором Януковичем не відбулася не через затримку генсека в міністра закордонних справ, а через те, що прем’єр-міністр України змінив узгоджені плани й поїхав замість зустрічі на покладання квітів із нагоди визволення Києва від нацистської окупації.
XS
SM
MD
LG