Доступність посилання

ТОП новини

Керівника Ленінської райради Криму підозрюють у підробці диплома про вищу освіту


Представник Президента України в Криму Геннадій Москаль вимагає від прокуратури перевірити відповідні документи Анатолія Петрищева.

Представник Президента України в Криму Геннадій Москаль вимагає від прокуратури перевірити відповідні документи Анатолія Петрищева.

Кримський уряд висунув голову Ленінської районної ради, лідера місцевої організації Партії регіонів Анатолія Петрищева на посаду голови Ленінської районної держадміністрації. У своїй анкеті-автобіографії пан Петрищев вказав, що закінчив Таврійську державну агротехнічну академію за спеціальністю механізація сільського господарства і надав диплом про закінчення вказаного вищого учбового закладу.

Ці документи потрапили до представництва Президента України в Криму, яке перевірило освіту Петрищева і зробило запит до вказаної академії. В освітньому закладі відповіли, що нинішній голова райради Криму там ніколи не навчався і диплом йому не видавали.

Тому Геннадій Москаль звернувся до Кримської прокуратури з вимогою провести перевірку дипломів про вищу освіту у всіх керівників районних адміністрацій, урядовців і депутатів Криму.

Ввечері прокуратура повідомила, що розпочала перевірку звернення Постійного представника Президента України в Криму, і вимагає у академії, а також у самого Анатолія Петрищева, оригінали документів, повідомляє кореспондент Радіо Свобода Володимир Притула.
XS
SM
MD
LG