Доступність посилання

ТОП новини

Міністерство оборони минулого року порушило законодавство про державні закупівлі, стверджує керівник Контрольно-ревізійного управління


Міністр Анатолій Гриценко заперечує це.

Про це Петро Андреєв заявив сьогодні на розширеному засіданні уряду: «Міністерство оборони без проведення тендерних процедур у 2005 році уклало державні контракти щодо оборонних замовлень на загальну суму 74 мільйони гривень. Рішення ухвалене з грубим порушенням чинного законодавства», — зазначив Петро Андреєв. Міністр оборони Анатолій Гриценко відкидає закиди КРУ і називає це політичним замовленням:

«Андреєв повинен не цифрами жонглювати у доповіді, а покласти на стіл міністрові акт ревізії після перевірки. Андреєв цього не зробив. А за законом він повинен зробити це протягом п’яти днів. А я, як міністр, маю право дати пояснення. І по тих сумах, які він називає, я дам вичерпні пояснення, які покажуть, що це не так. Я, як міністр, не маю ілюзій. У міністерстві оборони, як і в будь-якому іншому, є порушення. Ми з ними боремося, нічого не приховуємо. Вибачте, це явно політичне замовлення», — вважає міністр.

Анатолій Гриценко обіцяє звернутися до суду, якщо нинішня ситуація не владнається.
XS
SM
MD
LG