Доступність посилання

ТОП новини

Кияни оголосили безстрокову акцію протесту проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги


Організатори акції – опозиційні політичні сили: Блок Юлії Тимошенко, “Наша Україна”, блок Віталія Кличка. Люди тримають гасла: “Нові тарифи – новий голодомор”, “Геть з адміністрації “правекс-дуремарів”, “Ганьба меру”. З першого грудня житлово-комунальні тарифи у столиці мають зрости майже у 3,5 рази. Мінюст вважає, що це розпорядження Київміськадміністрації не може набути чинності, оскільки його не зареєстрували.

Пікетування Київміськадміністрації.
Організатори акції – опозиційні політичні сили: Блок Юлії Тимошенко, “Наша Україна”, блок Віталія Кличка.

Люди тримають гасла: “Нові тарифи – новий голодомор”, “Геть з адміністрації “правекс-дуремарів”, “Ганьба меру”.

Незгоду з діями Леоніда Черновецького висловив кореспонденту Радіо Свобода народний депутат від “Нашої України” Микола Мартиненко:

“Одні приходять до влади, щоб побудувати нормальну країну і по дорозі вкрасти. Інші хочуть вкрасти, а по дорозі побудувати нормальну країну. Друге - точно не можливе, перше також неможливе. На превеликий жаль, це спостерігається зараз і в уряді, і в Київраді. Це тупиковий підхід. Зараз у нас є нерозуміння його (Леоніда Черновецького) методів роботи, яке спостерігається в Києві на сьогоднішній день. Вчорашні помилки треба аналізувати і більше їх не робити”, - народний депутат Микола Мартиненко.

Учасники мітингу оголосили, що акція протесту триватиме до скасування рішення про підвищення тарифів.

З першого грудня житлово-комунальні тарифи у столиці мають зрости майже у 3,5 рази. Мінюст вважає, що це розпорядження Київміськадміністрації не може набути чинності, оскільки його не зареєстрували.

Під час березневих виборів нинішнього мера Києва Леоніда Чернівецького обрали народним депутатом за списком “Нашої України”.

Тиждень тому міський голова столиці подав до ЦВК заяву про відмову від реєстрації його депутатом Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG