Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську виявили ще один нелегальний вищий навчальний заклад


Цього разу ним виявився колишній університет “Україна”.

Цього разу ним виявився колишній університет “Україна”.

Як повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі, Катеринославський університет на Набережній Заводській в обласному центрі працював без відповідної ліцензії Міносвіти України. За словами прокурора області Володимира Шуби, цей заклад ще рік тому називали університетом “Україна”. За фактом прокуратура порушила кримінальну справу.

У липні цього року в Кривому Розі на Дніпропетровщині призупинили діяльність двох вищих навчальних закладів: філії МАУП та Криворізького економічного університету. Причина – недотримання чинного законодавства. В одному із цих навчальних закладів термін дії ліцензії на надання освітніх послуг завершився ще два роки тому, не було сертифікатів про акредитацію окремих спеціальностей, а фахівців за спеціальністю “соціальна робота” готували без ліцензії.

Крім того, замість необхідних 75% кандидатів або докторів наук у кадровому складі було лише 14% викладачів з необхідним ступенем. Тоді студентів обіцяли перевести в інші навчальні заклади із подібною спеціалізацією. Наразі на Дніпропетровщині діє понад 50 державних вищих навчальних закладів і 6 - недержавної форми власності.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG