![](http://gdb.rferl.org/C03F3D21-2915-4622-8A4D-66A60C21807B_w250.jpg)
Із нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Одесі провели у п’ятницю „Свічкову ходу”.
Медики офіційно виявили в Одесі близько 19 тисяч ВІЛ-позитивних осіб.
За словами Віталія Новосвітного, міська влада робить все можливе, щоб зупинити небезпечну для життя хворобу. Зростає і розмір фінансування, передбаченого на реалізацію міської програми профілактики ВІЛ-СНІДу (це майже 700 тисяч гривень).
Віталій Новосвітний зазначив, що нині в Одесі діє мережа кабінетів міського центру “СНІД”, яка дає змогу будь-якому одеситу провести тестування на ВІЛ.
З ініціативи міського управління охорони здоров’я 2007 оголосили в Одесі роком первинної профілактики ВІЛ-СНІДу.