Доступність посилання

ТОП новини

На позачергових виборах мера Полтави переміг Андрій Матковський


Чернігівська міська територіальна виборча комісія визнала переможцем позачергових виборів мера Чернігова колишнього міського голову Олександра Соколова. Позачергові вибори мера Кіровограда минулого тижня, за словами речника Комітету виборців, визнали недійсними.

Сьогодні це рішення Полтавської міської виборчої комісії оголосив голова міськвиборчкому Василь Похилюк.

Чернігівська міська територіальна виборча комісія на вчорашньому засіданні визнала переможцем позачергових виборів мера Чернігова колишнього міського голову Олександра Соколова.

Позачергові вибори мера Кіровограда минулого тижня, за словами речника Комітету виборців Олександра Черненка, визнали недійсними.

Таке рішення Кіровоградська територіальна виборча комісія ухвалила на підставі того, що на деяких виборчих дільницях не викреслили з бюлетенів прізвище одного з кандидатів, якого перед виборами зняли з реєстрації.

Позачергові вибори мерів Кіровограда, Полтави та Чернігова відбулися наприкінці минулого місяця.

Щодо висвітлення виборів у пресі цих міст голова Комітету «Рівність можливостей» Олександр Чекмишев повідомив: «Ми зафіксували цілу низку сигналів, які свідчать про необхідність кардинального поліпшення виборчого законодавства в частині, що стосується інформування громадян та ведення агітації. Ми констатуємо, що найбільш толерантними були чернігівські ЗМІ. Також ми констатуємо, що окремі засоби масової інформації відчували намагання вплинути на їхню редакційну політику, зокрема, з боку керівників обласного рівня».
XS
SM
MD
LG