Воно забезпечувало питною водою понад 2 мільйони мешканців Дніпропетровщини.
Тепер на базі майна великого підприємства створять низку менших.
Рішення депутатського корпусу про ліквідацію обласного водоканалу сформулювали так: «Про підвищення якості надання послуг водопостачання». Відтак депутати з опозиційних фракцій кажуть, що ухвалу затвердили з порушенням регламенту.
«Нашоукраїнець» Віктор Гноєвий сказав Радіо Свобода, що вважає ухвалене рішення за вигідне певним силам: «Для чого це робиться — зрозуміло. Хтось поклав око на приватизацію цього підприємства».
Між тим підприємство, яке ліквідували, має мільйонні борги перед компанією «Дніпрообленерго» за спожиту електрику — його неодноразово попереджували про знеструмлення.
Крім того, прокуратура виявила, що «Облводоканал» упродовж понад року постачав питну воду населенню, не маючи на це відповідної ліцензії, й заробив на цьому понад 50 мільйонів гривень.
Посадовців комунального підприємства «Облводоканал» звинувачують і в тому, що вони незаконно створили дочірнє підприємство та передали йому понад 100 тисяч гривень і сотню автомобілів. За словами правоохоронців, через це підприємство зазнало збитків майже на півмільйона гривень.
Прокуратура також встановила, що керівництво незаконно нараховувало та виплачувало премії працівникам.
Тепер на базі майна великого підприємства створять низку менших.
Рішення депутатського корпусу про ліквідацію обласного водоканалу сформулювали так: «Про підвищення якості надання послуг водопостачання». Відтак депутати з опозиційних фракцій кажуть, що ухвалу затвердили з порушенням регламенту.
«Нашоукраїнець» Віктор Гноєвий сказав Радіо Свобода, що вважає ухвалене рішення за вигідне певним силам: «Для чого це робиться — зрозуміло. Хтось поклав око на приватизацію цього підприємства».
Між тим підприємство, яке ліквідували, має мільйонні борги перед компанією «Дніпрообленерго» за спожиту електрику — його неодноразово попереджували про знеструмлення.
Крім того, прокуратура виявила, що «Облводоканал» упродовж понад року постачав питну воду населенню, не маючи на це відповідної ліцензії, й заробив на цьому понад 50 мільйонів гривень.
Посадовців комунального підприємства «Облводоканал» звинувачують і в тому, що вони незаконно створили дочірнє підприємство та передали йому понад 100 тисяч гривень і сотню автомобілів. За словами правоохоронців, через це підприємство зазнало збитків майже на півмільйона гривень.
Прокуратура також встановила, що керівництво незаконно нараховувало та виплачувало премії працівникам.