Доступність посилання

ТОП новини

Для збільшення соціальної складової бюджету-2007 необхідно визначити джерела фінансування, вважає міністр економіки


Вчора ввечері Президент ветував Держбюджет на наступний рік і запропонував парламентові переглянути розмір прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати.

«Коли ми кажемо, що бюджет повинен значно підвищити соціальну складову, то ми повинні відразу розуміти, за рахунок чого ми можемо цю складову підвищити. Чи дійсно є відповідні кошти в бюджеті? І звідки ми тоді ці кошти заберемо, для того, щоб підвищити ці соціальні стандарти? Ми завжди повинні розуміти одне: що гроші не виникають звідкись. Вони повинні бути десь зароблені. Тобто повинна працювати економіка, повинні працювати підприємства», — заявив Володимир Макуха.

Вчора ввечері Президент ветував Держбюджет на наступний рік.

За повідомленням прес-служби голови держави, Віктор Ющенко запропонував парламентові переглянути розмір прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати.

Натомість Блок Юлії Тимошенко вважає, що Президентові не варто було накладати вето на цей бюджет, заявив Олександр Турчинов: «Це буде слугувати для комуністів, соціалістів та „регіоналів“ приводом перекласти на нього відповідальність за провал власної внутрішньої політики. Тут є проблема. У всякому разі ще не кінець року, і в них є час врахувати пропозиції і ухвалити бюджет у новій редакції».

За Конституцією, депутати можуть подолати вето Президента щонайменше трьомастами голосами або врахувати його пропозиції та знову подати на підпис голові держави.
XS
SM
MD
LG