Доступність посилання

ТОП новини

Чергове насильство над школярами. На цей раз у Львові.


Галина Терещук Львів, 18 грудня 2006 (Radiosvoboda.ua) – Насильство стає дедалі поширенішим явищем в українських вузах і школах. Випадки знущання над молодшими школярами виявлені у Чернівцях і Кременчуці. Такий шлях заробітку обрали двоє студентів одного зі львівських вузів. Нині вони перебувають у слідчому ізоляторі.

Днями у Сихівський райвідділ міліції Львова із заявами звернулись батьки двох неповнолітніх. Двоє студентів вчиняють насильницькі дії щодо їхніх синів, а з помешкань пропадають цінні речі. Старшокласники, на запитання батьків, відповідати відмовлялись.

Відтак правоохоронці затримали першокурсників одного зі львівських вузів і з’ясували, що ті упродовж півроку фізично і психологічно знущались над двома школярами. Спершу відібрали у них мобільні телефони, за повернення вимагали гроші. А згодом, застосовуючи силу, психологічний тиск, залякуючи, переслідуючи школярів, студенти почали відбирати цінні речі.

Зловмисники робили відезйомку своїх дій

Факти насильницьких дій, зокрема побиття учнів, прикладання ножа до шиї, підтверджують відеозйомки, які міліціонери виявили в мобільних телефонах студентів. Молоді люди цими кадрами вихвалялись перед однокурсниками, демонструючи власну силу.

Нині батьки потерпілих школярів перебувають у важкому психологічному стані, а родичі студентів заявляють, що це дитячі забави їхніх синів. Згідно з Кримінальним кодексом України, за подібні «забави» передбачене позбавлення волі.

Насильство стає дедалі поширенішим явищем у вузах і школах

Заступник міністра освіти Борис Жебровський заявив у Львові, що сьогодні в Україні насильство стає дедалі поширенішим явищем у вузах і школах. Фізичне знущання над молодшими школярами знімають на відеокамери і це демонструють між ровесниками.

Борис Жебровський: «Школа сьогодні лише віддзеркалює все те, що відбувається в суспільстві».

Насильство серед молоді є результатом загального розчарування в державі. А ще чималий вплив на формування дітей і молоді має телебачення, яке часто пропагує жорстокість і насильство.
XS
SM
MD
LG