22 грудня 5 мешканців села Приморський Посад вийшли у море на незареєстрованому човні. Не дочекавшись чоловіків, члени їхніх родин звернулись за допомогою до рятувальників.
Наразі пошукові роботи ведуть службовці підрозділу прикордонної служби, співробітники приазовського відділу міліції та фахівці Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.
Вчора до пошуків приєднався і екіпаж гелікоптеру Мі-8 південного регіонального координаційного центру МНС. Але через погіршення погодних умов повітряні пошуки припинили того ж дня.
За словами чергового офіцера Головного управління МНС у Запорізькій області, сьогодні зниклих односельців у морі шукають місцеві рибалки, а море досліджують прикордонники.
Наразі пошукові роботи ведуть службовці підрозділу прикордонної служби, співробітники приазовського відділу міліції та фахівці Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.
Вчора до пошуків приєднався і екіпаж гелікоптеру Мі-8 південного регіонального координаційного центру МНС. Але через погіршення погодних умов повітряні пошуки припинили того ж дня.
За словами чергового офіцера Головного управління МНС у Запорізькій області, сьогодні зниклих односельців у морі шукають місцеві рибалки, а море досліджують прикордонники.