Доступність посилання

ТОП новини

Депутати скептично ставляться до круглого столу за участю Президента, прем’єра та голови Верховної Ради


Учора Віктор Ющенко, Віктор Янукович та Олександр Мороз домовилися провести круглий стіл та розробити “дорожню карту” виконання Універсалу національної єдності.

Учора Віктор Ющенко, Віктор Янукович та Олександр Мороз домовилися провести круглий стіл та розробити “дорожню карту” виконання Універсалу національної єдності.

Свою позицію на це озвучила лідерка БЮТу Юлія Тимошенко:

“Десь через 10 років влада буде підписувати двадцять сьомий універсал, коли Україна втратить незалежність, коли Україна втратить свою стабільність, коли усі демократичні сили будуть працювати в екзилі. Влада в обличчі Президента та прем’єра перейшла до підписання другого універсалу, але я думаю, що в нього доля буде така, як і у першого. Мені хотілося б, щоб вони хоча б ці склоки не виносили на загал, а робили це якось в кулуарах".

Представник “Нашої України” Юрій Ключковський, у свою чергу, зазначив:

“Шукати порозуміння завжди краще, ніж просто воювати. Наскільки це може бути успішним, це зовсім інше питання. Я не великий оптиміст у цьому відношенні, знаючи характер антикризової коаліції і керівництва уряду”.

Тарас Чорновіл, депутат від Парії регіонів, не бачить необхідності у створенні цього документа:

“Я не вважаю, що він аж на стільки потрібний. Нам потрібно було, що навчилися між собою спілкуватися лідери. Вони можуть спілкуватися. Але чи сьогодні вже горять якісь питання, які треба виносити аж на такий круглий стіл, я б не сказав”.

Попередній круглий стіл за участю Ющенка, Януковича, Мороза та Симоненка відбувся влітку. Тоді сторони підписали Універсал національної єдності.

Після цього посадовці неодноразово звинувачували один одного у порушенні положень цього документа.
XS
SM
MD
LG