Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Чи створені перешкоди інтернет-піратству? Чи може Запоріжжя перетворитися на Помпеї? Кому вигідно тримати гроші в українських банках?


Ірина Біла Київ, 23 січня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Вчора газеті “Комерсант-Україна” стали відомі результати із зібрання Всесвітньої організації інтелектуальної власності ООН з питань авторських та суміжних прав. Учасники конференції не підтримали пропозиції української делегації стосовно створення міжнародної угоди про захист авторських прав в інтернеті. Активісти ринку інтелектуальної власності відзначають, що відсутність такої угоди дозволить і надалі розвиватися інтернет-піратству. Подробиці – в статті “Зі своєю мережею”.

Щоб визначити порядність, талант і доброту людини, необов’язково їсти з ним пуд солі: достатньо дати йому тест. Як пише “Газета по-київськи”, завдяки хитрим анкетам фахівці витягують таку інформацію при наймі на роботу, яку ми й самі в себе не підозрюємо. Сором’язливість – із розкутого кандидата в менеджери, агресивність – із тихої претендентки на роль нянечки. Як глибоко психологи можуть проникнути в думки та емоції людей через тестування? Про це – в статті “Вони нас наскрізь бачать!”. За техногенним навантаженням на одного жителя Запоріжжя не має собі рівних в Україні, стверджує газета “Голос України”. За даними комісії міської ради з екологічних питань, коли шкідливі викиди в атмосферу міста не розсіювалися б та не змивалися дощами, то давно вже засипали б будинки і заводи по самі дахи, як Везувій сумнозвісні Помпеї. Але й він, так би мовити, відпочиває, бо в повітрі над містом витають аж 240 хімічних сполук і, що найгірше, частина цих шкідливих “барвників” містить канцерогенні речовини. На цьому наголошується в публікації “Балансування над прірвою, або Коли вгамується запорізький Везувій?”. В Україні з’являється все більше офіційних мільйонерів, стверджує тижневик “Контракти”. Практично кожен банк, що входить в ТОП-20 за розміром активів, має набір послуг для своїх VIP - клієнтів – так званий Private Banking. Які послуги вітчизняні банки пропонують мільйонерам – у публікації “Золоте теля”. Утім, як пише газета “Сегодня”, гроші в банках тримають не лише мільйонери, а й більшість українців. Хоча і на менш вигідних умовах – найбільший відсоток на їхні заощадження складає трохи більше 16% річних. Якщо врахувати, що інфляція у 2006 була понад 11%, виходить, що банківські відсотки ледь перекривають ріст дорожнечі.
XS
SM
MD
LG