Доступність посилання

ТОП новини

Луценко створює осередки Народної самооборони


Віктор Міняйло Київ, 24 січня (RadioSvoboda.Ua) - Лідер громадянського руху Народна самооборона Юрій Луценко закликав громадян весною іти на Київ, щоб змусити владу виконати свої обіцянки.

Про це він оголосив під час мітингу у Вінниці, з якої він почав поїздки регіонами для створення осередків свого руху.

Це буде не агітаційна поїздка, запевнив напередодні виїзду з Києва Юрій Луценко: “Я їду до людей, щоб допомогти їм створити громадський рух, який буде захищати їхні права і тиснути на владу. Ті, хто сформував уряд, і ті, хто в опозиції, забули свої обіцянки. Це не партія. Це бажання піти до людей і організувати їх. Бо тільки тиск людей примушує будь-яку владу у будь-якій країні світу виконувати свої обов‘язки”.

А що ж самі люди? Напередодні мітингу у Вінниці, коли музиканти розігрівали людей, я поспілкувався з тими, хто зібрався на площі:

- Я передачу чекаю, я ні до чого не ставлюся.

- Цю організацію я ще не знаю, а Луценка поважав і поважаю.

- Хочу послухати, як нам добавлять пенсію. Відпрацювала баба 41 рік і отримую 317 гривень.

- Я вважаю, що це нормально. Треба з несправедливістю боротися.

- До Луценка у мене надзвичайно позитивне ставлення. Я його дуже поважаю


Щоправда, вже під час виступу Юрія Луценка не всі погоджувалися з його палкою промовою:

“Я приїхав до вас не агітувати за себе. Я не потребую ніяких посад і ніяких партій. Я просто не можу мовчки сидіти вдома і дивитися, як нам брешуть, як нас зраджують і як нас грабують".

Голос з натовпу:

“Що ти раніше робив? Був при владі, а тепер починаєш ляпати язиком!"

Луценко: “Весною, Коли ми об‘їдемо всю Україну і організуємо народну самооборону, яка буде по всій Україні, ми зможемо весною вступити в Київ маршем справедливості. І коли весь Київ буде повний від нас, людей, політики або почують нас, або підуть геть. Це святе право людей змінювати владу”.

Більшість учасників мітингу прямо на площі активно записувалися в Народну самооборону.

І хоча промовець неодноразово запевняв, що його поїздка не агітаційна, дехто з активістів новостворюваного руху не виключав створення на виборах Блоку Юрія Луценка.
XS
SM
MD
LG