Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі незабаром почнуть знімати історичну драму «Тарас Бульба»


Зйомки проходитимуть також у Кам’янці-Подільському, Санкт-Петербурзі, Калінінграді і завершаться в Польщі.

Зйомки проходитимуть також у Кам’янці-Подільському, Санкт-Петербурзі, Калінінграді і завершаться в Польщі.

На острові Хортиця художники кіностудії «Мосфільм» просто неба вже майже закінчили спорудження декорацій – мальовничого містечка XVI століття. Окрім основного знімального майданчика, стрічку зніматимуть також і в побудованому комплексі «Запорізька Січ».

Заступник начальника заповідника острова Хортиця з наукової роботи Максим Остапенко розповів: «Почнуться зйомки з 1 лютого – перший етап! Потім продовжать аж у квітні - травні. Керівництво заповідника заключило договір з «Мосфільмом» на проведення зйомок і також і Міністерством культури України!».

Із дозволу міської ради й дирекції заповідника «мосфільмівці» прибрали деякі туристичні елементи. Нещодавно побудованій церкві надали старовинного вигляду, поміняли гальку на плитку, а дахи декількох козацьких будівель покрили очеретом.

Представники «Мосфільму» обіцяють, що всі новозбудовані декорації на острові Хортиця по закінченню зйомок історичної стрічки перейдуть до власності заповідника.

Головну роль у фільмі виконає відомий український актор Богдан Ступка. Представники «Мосфільму» сподіваються, що прем’єра фільму «Тарас Бульба» відбудеться вже на початку 2008 року.
XS
SM
MD
LG