Доступність посилання

ТОП новини

Борис Тарасюк пішов у відставку. Президент Ющенко відставку прийняв


Уряд підтримав пропозицію Президента призначити виконувачем обов’язки глави МЗС Володимира Огризка. Причиною своєї відставки Борис Тарасюк назвав ревізію політичних домовленостей. На прес-конференції у вівторок він висловив сумніви, щодо подальшого євроінтеграційного курсу України: “Звичайно, що з такою коаліцією і з таким урядом навряд чи Україну будуть розглядати серйозно як можливого кандидата на вступ до Європейського Союзу”.

Борис Тарасюк
Причиною своєї відставки Борис Тарасюк назвав ревізію політичних домовленостей. На прес-конференції у вівторок він висловив сумніви, щодо подальшого євроінтеграційного курсу України.

“Звичайно, що з такою коаліцією і з таким урядом навряд чи Україну будуть розглядати серйозно як можливого кандидата на вступ до Європейського Союзу”, – сказав Тарасюк.

"Я на своїй посаді на законних підставах"

Перебуваючи з офіційним візитом у Празі два тижні тому, Борис Тарасюк запевняв Радіо Свобода, що в нього є "свої методи, як добиватися виконання Конституції і закону".

Пан Тарасюк заявив тоді, що він перебуває на міністерській посаді на законних підставах.

"Я налаштований продовжувати активну та серйозну роботу на посаді міністра закордонних справ", – сказав він Радіо Свобода 15 січня.

Парламент проти міністра і Президента

На початку грудня Верховна Рада звільнила Тарасюка з посади глави МЗС. Однак Президент своїм указом доручив йому продовжувати виконувати обов’язки міністра.

У вівторок Шевченківський райсуд Києва переніс розгляд справи щодо звільнення Бориса Тарасюка з посади голови МЗС на 13 лютого. Суд вирішив залучити до справи представників Президента й Кабміну як третіх осіб.

Хто очолить МЗС?


Виконуючим обов’язки міністра закордонних справ України Президент призначив першого заступника міністра Володимира Огризка. Про це повідомила прес-служба президента України.

Уряд підтримав пропозицію Президента призначити виконувачем обов’язки глави МЗС Володимира Огризка.

Про це сьогодні повідомив прем’єр-міністр Віктор Янукович, відкриваючи засідання Кабміну.

Огризко представлятиме Україну на засіданні «Україна-трійка Європейського Союзу» на рівні міністрів закордонних справ, що пройде в Києві 6 лютого.

Секретаріат президента повідомляє, що на початку лютого Президент Ющенко запропонує Верховній Раді кандидатуру на посаду міністра закордонних справ.

У Києві серед претендентів на цю посаду називають заступників голови секретаріату президента – Олександра Чалого і Арсенія Яценюка, фігурує також і прізвище Петра Порошенка.

Матеріали до теми:

• Хто буде наступником Тарасюка? • "У мене є свої методи, як добиватися виконання Конституції і закону", - Борис Тарасюк, який приїхав до Чехії як міністр закордонних справ України. • Що важливіше для національних інтересів України: економічна доцільність чи демократичні цінності?
XS
SM
MD
LG