Доступність посилання

ТОП новини

Переможцем інтернет-проекту «Персона Прикарпаття – 2006» став...?


Іван Костюк Івано-Франківськ, 31 січня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Ініціаторами опитування у віртуальному просторі задля визначення найвизначнішого представника регіону виступили молоді місцеві журналісти, працівники одного з інтернет-порталів в Івано-Франківську.

Проект „Персона Прикарпаття” мав би врешті відповісти, кому ж належать симпатії мешканців Івано-Франківщини, які мають доступ до інтернету, хто, на їхню думку, найбільше прославив свій край.

Варто зауважити, що таке інтернет-опитування на Прикарпатті проводилося вперше і, як стверджують ініціатори проекту, було найбільш демократичним і неупередженим. Голосували всі охочі впродовж місяця.

Юрій Андрухович завоював симпатії івано-франківських користувачів Інтернету

Відомий український письменник Юрій Андрухович значно випередив своїх суперників, серед яких були депутати Верховної Ради, а також такі знані в державі люди, як стронгмен Василь Вірастюк або ж поп-співачка Тіна Кароль.

Водночас керівник проекту Тарас Кобець зауважив: ”Насамперед хочеться сказати, що це не є думкою всіх мешканців Прикарпаття. Це думка тих, хто мав доступ до інтернету, а також журналістів”.

Журналісти вже заявили, що цей проект матиме продовження в майбутньому і вже наступного року проведуть нове інтернет-опитування. Вони стверджують, що це не робиться для того, щоб показати когось кращим, а когось гіршим.

Інтернет-опитування „Персона Прикарпаття” має на меті бодай таким чином показати іванофранківцям, що поруч з ними живуть люди, які своєю працею та творчістю прославляють рідний край не лише в Україні, але й далеко поза її межами.
XS
SM
MD
LG