Доступність посилання

ТОП новини

Переговори про нову базову угоду мiж Україною та ЄС проходять сьогодні у Києві


Про це заявив мiнiстр закордонних справ Нiмеччини Франк-Вальтер Штанмайер на початку зустрiчi з Президентом України Вiктором Ющенком: “На робочому рiвнi переговори незабаром розпочнуться – у лютому або на початку березня”. Водночас Президент Ющенко наголосив, що сьогоднішні зустрічі у Києві означають початок переговорів про формування нової угоди між Україною і ЄС.


Про це заявив мiнiстр закордонних справ Нiмеччини Франк-Вальтер Штанмайер на початку зустрiчi з Президентом України Вiктором Ющенком: “На робочому рiвнi переговори незабаром розпочнуться – у лютому або на початку березня”.

Водночас Президент Ющенко наголосив, що сьогоднішні зустрічі у Києві означають початок переговорів про формування нової угоди між Україною і ЄС.

Президент зазначив, що всі кроки, які робила Україна за останні два роки, значною мірою були присвячені цій події: “Я пригадую, як два роки тому ми заключили нову угоду Україна - ЄС, трьохлітню. Хотів би відмітити, що вона досить добре виконується. Проведено більше семи десяти заходів по реалізації цієї угоди. Ми задоволені і переговорами і спільними діями, які відбуваються в раках цих переговорів. Але наступає час, виникає потреба подивитися на наші відносини в контексті більшої інтенсивності, формувати основи політичної асоціації, формувати основи економічної інтеграції”.

З української сторони на зустрічі були присутні в. о. міністра закордонних справ України Володимир Огризко, Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога, Постійний представник Президента при Європейських співтовариствах Роман Шпек.

Від Трійки ЄС у зустрічі взяли участь міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер та Державний секретар з європейських справ МЗС Португалії Мануель Лобо Антунеш.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG