Доступність посилання

ТОП новини

Щонайменше 300 гірників «Павлоградвугілля» пікетували сьогодні адміністрацію


Шахтарі вимагають підвищити заробітну плату та укласти колективний договір на цей рік.

Шахтарі вимагають підвищити заробітну плату та укласти колективний договір на цей рік.

У профспілці вугільників кажуть, що причина мітингу – незадоволення шахтарів умовами праці на «Павлоградвугіллі». Зокрема, їх не влаштовує несвоєчасна виплата заробітної платні, зволікання адміністрації з підвищенням зарплати, зволікання з підписанням колективного договору на 2007 рік.

Крім того, профспілка заявляє про приховане скорочення чисельності працівників підприємства — за їхніми даними, за 2,5 роки з моменту приватизації кількість робітників зменшилась приблизно на 3 тисячі.

Міська влада Павлограда утримується від оприлюднення позиції щодо подій на «Павлоградвугілля». Однак, як сказав Радіо Свобода заступник Павлоградського міського голови Микола Волошин, оскільки мова йде про зарплату, а відповідно про податки до бюджету, місто ця ситуація не влаштовує.

Раніше гендиректор підприємства Микола Тищенко, посилаючись на результати перевірок Фонду держмайна, заявляв, що власник шахти у повному обсязі виконує свої інвестиційні зобов’язання.

«Павлоградвугілля» — один із найбільших виробників вугілля в Україні. Його пов’язують з компанією, власником якої є Рінат Ахметов.
XS
SM
MD
LG