Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко вважає, що інтеграція України в НАТО не ускладнить її відносини з Росією


Про це Президент України сказав журналістам в рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки. За словами Ющенка, рішення України інтегруватися в європейський оборонний блок це не загроза для Росії, і це найголовніше. Глава держави відзначив, що Україна буде завжди коректно відноситись до інтересів Росії в оборонній сфері.


Про це Президент України сказав журналістам в рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки: «Ми розуміємо, що рішення України інтегруватися в європейський оборонний блок вимагає доведення з ряду питань у відносинах України і Росії. Це не загроза для Росії, і це найголовніше. Це суверенне рішення України щодо бачення побудови своєї системи безпеки».

За словами Ющенка, якщо між Росією і Україною здійснюватиметься продуманий діалог, і кожна із сторін пояснюватиме свої позиції, то все буде нормально.

Глава української держави відзначив, що Україна буде завжди коректно відноситись до інтересів Росії в оборонній сфері.

Віктор Ющенко пiдтвердив прагнення України до швидкої iнтеграцiї в ЄС i НАТО, але розумiє, що в цьому питаннi не все залежить вiд неї: «Ми послiдовно iнтегруватимемося в європейськi iнститути, робитимемо це якнайшвидше».

Президент Вiктор Ющенко перебуває 8-10 лютого в Нiмеччинi з робочим вiзитом і сьогодні бере участь в 43-й Мюнхенської конференції з питань політики безпеки.

На конференції присутні близько 270 провідних політиків із 40 країн світу, серед яких Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Владімір Путін, який вперше бере участь у цьому форумі.
XS
SM
MD
LG