Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко починає тур регіонами під гаслом «Велике прибирання»


Про це вона повідомила у понеділок на брифінгу. За словами Тимошенко, із введенням у дію закону про імперативний мандат для депутатів місцевих рад у громадян України в першу чергу, а також у партій та блоків, з’явився інструмент, який дозволить примусити місцевих депутатів працювати на благо людей


Про це вона повідомила у понеділок у Києві на брифінгу для журналістів.

За словами Юлії Тимошенко, із введенням у дію закону про імперативний мандат для депутатів місцевих рад у громадян України в першу чергу, а також у партій та блоків, з’явився інструмент, який дозволить примусити місцевих депутатів працювати на благо людей.

Тимошенко наголосила, що планує почати поїздки регіонами України і брати участь у сесіях рад різних рівнів. Зокрема, уже цього тижня відбудеться поїздка до Черкас і, можливо, до Вінниці.

Як наголосила лідер БЮТ, вона їздитиме не лише тими регіонами, де її блок має більшість у місцевих радах, а й тими областями – Донецькою, Луганською, Харківською, – де у місцевих радах немає жодного члена БЮТ.

Юлії Тимошенко сказала, що її поїздки не мають жодного відношення до всеукраїнського туру лідера Громадянського руху «Народна самооборона» Юрія Луценка.

Як зазначила лідер БЮТ, її поїздки проходитимуть під символічною назвою «Велике прибирання», і сьогодні до символу блоку – серця – можна додати маленький пилосос.

Юлії Тимошенко наголосила, що за останні 15 років вперше з’явилась унікальна можливість покращити роботу депутатів місцевих рад.

За її словами, робота проходитиме у двох напрямках:

Перший напрямок – це збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Вона вірить, що місцеві бюджети можна збільшити в 2-3 рази, вивівши з тіні усі дії із земельними ділянками, продажем чи здачею в оренду комунальної власності, а також запровадженням тендерів на право займатись діяльністю у сфері житлово-комунального господарства.

Другий напрямок діяльності – перевірка обґрунтованості підняття комунальних тарифів. Юлії Тимошенко навела приклад Києва, де опозиція змогла довести необґрунтованість підняття таких тарифів (на сесії Київради 8 лютого тарифи на послуги ЖКГ було вирішено підняти у неповних 2 рази порівняно з тими, що були оголошені від 1 грудня 2006 року, котрі були підняті у близько 3,5 разів). Тимошенко висловила переконання, що опозиція зможе домогтися цього ж і в інших регіонах.

Також Юлії Тимошенко повідомила, що запросить до поїздок регіонами представників інших політичних сил, у тому числі партію «Реформи і порядок» та «Нашу Україну».
XS
SM
MD
LG