Доступність посилання

ТОП новини

Через епідемію застудних захворювань в Україні закрили майже півтори тисячі шкіл


Найгірша ситуація — на Дніпропетровщині, Закарпатті та Івано-Франківщині. У Дніпропетровську рівень захворюваності на грип серед школярів майже втричі перевищив епідеміологічний поріг. Тим часом у Києві всі школи можуть закрити на карантин із 15 лютого.

Про це повідомляє Міністерство освіти на науки.

Найгірша ситуація — на Дніпропетровщині, Закарпатті та Івано-Франківщині.

У Дніпропетровську рівень захворюваності на грип серед школярів майже втричі перевищив епідеміологічний поріг. Міська влада планує продовжити ще на тиждень вимушені канікули у середніх навчальних закладах.

За минулий тиждень у Дніпропетровську на грип та гострі респіраторні інфекції захворіли понад 11 тисяч осіб, майже дві третини з яких — діти.

За інформацією виконувачки обов’язків завідувачки епідеміологічного відділу міської станції Валентини Резвих, рівень захворюваності серед усіх вікових груп перевищив епідеміологічний поріг на 5%, серед дітей від 3 до 6 років — у півтора раза, серед дітей від 7 до 14 років — у три рази.

Наразі в усіх лікувальних закладах міста незалежно від форми власності запровадили протигрипозний режим: медичні працівники зобов’язані носити маски, відвідування хворих у стаціонарах заборонили, впровадили ізольований прийом пацієнтів із високою температурою тощо.

Наприкінці тижня у місті вирішуватимуть питання про продовження вимушених позачергових канікул для учнів середніх загальноосвітніх закладів. Вони вже тривають із середини минулого тижня.

Грип та гострі респіраторні вірусні інфекції залишаються найбільш поширеними хворобами, що реєструються у Дніпропетровській області та в цілому по Україні. Щороку в області на них хворіють понад 900 тисяч осіб, або майже кожен третій.

Тим часом у Києві всі школи можуть закрити на карантин із 15 лютого.

Місцева санстанція пропонує Київській міській держадміністрації призупинити заняття в школах через високу захворюваність на грип і гострі респіраторні інфекції.
XS
SM
MD
LG