Доступність посилання

ТОП новини

Президент США Джордж Буш звинувачує революційну армію Ірану у постачанні зброї іракським повстанцям


Про це він заявив у Білому Домі під час своєї першої цього року прес-конференції, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Про це він заявив у Білому Домі під час своєї першої цього року прес-конференції, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Військова бригада Коц, яка належить до революційної армії Ірану, опинилася вчора у центрі уваги президента США Джорджа Буша. Він звинуватив її у постачання зброї повстанцям, які протидіють американським збройним силам в Іраку. Водночас Буш наголосив, що немає свідчень про причетність вищого іранського керівництва до постачання зброї в Ірак. Президент не відповів на кілька запитань журналістів про ймовірну підготовку Пентагоном воєнної операції проти Ірану.

Президент США назвав російського президента Володимира Путіна “людиною із сильною волею”, але визнав наявність суттєвих розбіжностей у їхніх поглядах: “Я намагався переконати Володимира, що добре межувати із демократичними державами. Що НАТО має стабілізуючий вплив та допомагатиме Росії. Але, очевидно, що він не погоджується із такою оцінкою”.

Президент Буш назвав також успішним першим кроком останню багатосторонню домовленість із Північною Кореєю.
XS
SM
MD
LG