Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Янукович вважає передчасним розглядати питання про підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму


Наприкінці грудня Президент Віктор Ющенко підписав Держбюджет на 2007 рік з умовою перегляду його для збільшення мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму. А Верховна Рада доручила Кабміну розробити й внести на розгляд парламенту відповідні законопроекти.


У четвер в Донецьку прем’єр-міністр зазначив, що хоча показники економіки нині зростають, це не означає економічної стабільності в державі.

Президент Віктор Ющенко підписав Держбюджет на цей рік з умовою перегляду його для збільшення мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму. А Верховна Рада доручила Кабміну розробити й внести на розгляд парламенту відповідні законопроекти.

Теперішні заяви прем’єр-міністра України Віктора Януковича про відсутність підстав для перегляду мінімального рівня зарплат і пенсій є фактичною відмовою від зобов’язань, взятих перед Президентом України під час ухвалення бюджету на 2007 рік, заявив лідер фракції “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко. Про це повідомила прес-служба “Нашої України”.

Кириленко нагадав, що наприкінці 2006 року бюджет був підписаний Президентом під зобов’язання уряду підвищити мінімальну заробітну плату і пенсію: “Реальне зменшення заробітних плат і пенсій, яке відбувається у зв’язку з політикою уряду Януковича на тлі багаторазового зростання тарифів на ЖКП та цілої низки інших подорожчань, мусить бути зупинене”.

Лідер фракції “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко також наголосив: “Такі заяви прем’єра вкотре доводять, що його політика носить виразно антисоціальний характер і спрямована на задоволення інтересів олігархічних кланів, а не простих людей”.

Раніше Президент Віктор Ющенко закликав уряд негайно внести до законодавства зміни, що стосуються підвищення соціальних виплат населенню.

Заступник глави Секретаріату Президента Віктор Бондар у середу нагадав, що парламент наприкінці минулого року ухвалив постанову, якою передбачено можливість перегляду положень державного бюджету щодо соціальних виплат у разі сприятливої економічної ситуації.

За словами Віктора Бонара, Президент чекає від уряду підготовки та ухвалення документів, якими б були збільшені зарплати та пенсії.
XS
SM
MD
LG