Доступність посилання

ТОП новини

В Івано Франківську комунальні тарифи зросли майже втричі


Іван Костюк Влада Івано Франківська мусить знизити тарифи на комунальні послуги, каже депутат Верховної Ради, голова обласної організації партії “Наша Україна” Зіновій Шкутяк. Він переконаний, що тарифи в Івано-Франківську необґрунтовано завищено.

З початку цього року в Івано-Франківську тарифи на житлово-комунальні послуги загалом зросли майже втричі. Це стало причиною початку громадської кампанії з вимогою до влади зменшити тарифи, привести їх до економічно обґрунтованих.

Люди вимагають зниження тарифів

Кампанію за зменшення цін на комунальні послуги ініціювала громадська організація “Громадський форум Івано-Франківська”. Її підтримують більшість політичних партій.

Депутат Шкутяк вважає, що це просто неможливо, що сьогодні собівартість тепла в Івано-Франківську найвища в Україні. З таким неможливо погодитися, каже він.

Зіновій Шкутяк був міським головою Івано-Франківська 8 років. І лише на минулих виборах не виставив своєї кандидатури.

Шкутяк говорить, що нова міська влада таким шаленим підняттям цін намагається замаскувати свою безгосподарність. Тарифи, на його думку, необхідно піднімати. Але не аж так суттєво.

Як підраховують ціни на житлово-комунальні послуги?

До того ж нове керівництво міста не запропонувало прозорої схеми підрахунку цін за житлово-комунальні послуги. Громадськість і далі залишається поза процесом формування нових цін.

Уже наступного тижня лідери міських відділень політичних партій спільно звернуться до сесії міської ради з вимогою зменшити тарифи, привести їх до економічно обґрунтованих норм. До цієї акції мають долучитися представники впливових громадських організацій та профспілок.

Для того щоб ціна тарифів в Івано-Франківську була знижена, необхідно, щоб за це проголосували депутати від “Нашої України” та БЮТу, які становлять абсолютну більшість у міськраді.

Більшість місцевих аналітиків упевнені, що саме так і станеться і влада буде змушена знизити тарифи.
XS
SM
MD
LG