Доступність посилання

ТОП новини

Конституційний Суд взяв до розгляду подання Президента щодо Закону «Про Кабмін»


Голова Суду Іван Домбровський повідомив, що у поданні Президента не критикуються окремі статті закону, а йдеться лише про неправильну процедуру ухвалення та оприлюднення документу. На початку лютого Закон «Про Кабінет Міністрів» оприлюднили офіційні друковані видання, відтак він набув чинності.


Про це повідомив у п’ятницю голова Суду Іван Домбровський: «Це подання передано до колегії. На засіданні буде визначений суддя-доповідач. У нас є встановлені законом терміни для розгляду справ. Для подань, де йдеться про конституційність, до 3-х місяців. Для звернень, де йдеться про конституційність, до 6-ти місяців. Конституційний Суд може визначити невідкладність тієї чи іншої справи, і тоді термін скорочується до місяця».

За словами Івана Домбровського, у поданні Президента не критикуються окремі статті закону, а йдеться лише про неправильну процедуру ухвалення та оприлюднення документу.

На початку лютого Закон «Про Кабінет Міністрів України» оприлюднили офіційні друковані видання, відтак він набув чинності.

Напередодні Президент вдруге ветував цей закон, оскільки після подолання у парламенті першого вето йому подали на підпис інший текст. Президент вважає офіційну публікацію закону нелегітимною, а сам закон неконституційним.
XS
SM
MD
LG