Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Скільки українців дотримуються Великого посту? Чи підуть БЮТ та "Наша Україна" єдиним списком на наступних виборах? Чому був присвячений культпохід в кіно родини Ющенків?


Ірина Біла Київ, 22 лютого 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Лише кожен десятий українець дотримується Великого посту, розповідає про результати роботи соціологів газета “Сегодня”. Третина з них постує з релігійних міркувань, чверть тому, що вважає це традицією, майже стільки ж – бо переконані, що обмежувати себе в їжі корисно для здоров’я. Більше про Великий піст українців – у статті “Піст і підвищення тарифів зменшили продаж м’яса”.

Ці люди вміють зважувати кожне слово. І не люблять говорити про особисте життя. Ймовірно тому, що його просто немає. Як немає відгулів, вихідних, лікарняних та відімкнених телефонів. Можливо, тому на посаді прес-секретарів президентів України ніхто більше трьох років не затримувався. А ще кажуть, що кожен з них додавав щось своє до професії речника Глави держави. Що саме додали такі екс-прес-секретарі президентів, як Олена Громницька, Олександр Мартиненко, Ірина Геращенко – в статті “Вуста президентів”, яку також друкує газета “Сегодня”. Колишній міністр економіки, а нині народний депутат від БЮТ Сергій Терьохін має завидний талант: іронічно та уїдливо критикуючи політичних опонентів, він одразу “забиває” співрозмовника своїми словами, цифрами і фактами. В інтерв''ю газеті “День” пан Терьохін окреслив економічні прогнози на найближчі роки, розказав чому БЮТ не піде на вибори з "Нашою Україною" одним списком, а також про те, чи буде лідер опозиційного БЮТ балотуватися на президентський пост у 2009 році. Матеріал називається “Була надія на монолітну команду чесних людей. Прорахувався”. Українські вірусологи кажуть, що можуть встановити діагноз “пташиний грип” упродовж кількох годин. Для цього існують три головні методи, два з яких застосовуються в усіх обласних санепідемстанціях України. Обладнання й реактивів, як стверджує керівництво МОЗу, необхідних для цього, в областях вистачає. Про те, яким чином проводяться такі дослідження, розповідає газета “Україна молода”.

“Ющенко купить доньці порося” – у публікації під таким заголовком “Газета по-київськи” розповідає про культпохід у кіно родини Ющенків. Дивилися фільм “Павутиння Шарлоти” про павучиху, яка врятувала порося від можливості опинитися у вигляді ковбаси на різдвяному столі. Фільм дубльований українською, і тому цей похід до кінотеатру був приурочений Дню рідної мови.
XS
SM
MD
LG