Доступність посилання

ТОП новини

Європейську політику сусідства в Україні сприймають як допоміжний інструмент євроінтеграційної політики, а не як нові рамки відносин із ЄС


Про це заявив Президент України Віктор Ющенко на зустрічі в Києві з державним міністром Великої Британії у справах Європи Джефом Гуном. Напередодні візиту до Києва Гун заявив, що Україна може сподіватися на членство в ЄС у майбутньому, якщо досягне поступу в боротьбі з корупцією й запровадженні верховенства права.

Про це заявив Президент України Віктор Ющенко на зустрічі в Києві з державним міністром Великої Британії у справах Європи Джефом Гуном.

Успішність євроінтеграційної політики України є визначальним елементом демократичних перетворень у державі, додав Ющенко.

Напередодні візиту до Києва Гун заявив, що Україна може сподіватися на членство в ЄС у майбутньому, якщо досягне поступу в боротьбі з корупцією й запровадженні верховенства права.

Під час зустрічей із Президентом і Прем’єр-міністром України, сказав Гун, він наголосить саме на необхідності продовжити реформи в згаданих галузях.

Посада державного міністра в Міністерстві закордонних справ і справ Співдружності Великої Британії приблизно відповідає заступникові голови зовнішньополітичного відомства.
XS
SM
MD
LG