Доступність посилання

ТОП новини

Євросоюз задоволений реформами, які здійснює Грузія


Водночас Верховний представник ЄС із зовнішньої політики й політики безпеки Хав’єр Солана ухилився від відповіді на запитання про перспективи Тбілісі стати членом Євросоюзу.

Про це заявив Верховний представник ЄС із зовнішньої політики й політики безпеки Хав’єр Солана після зустрічі в Брюсселі з Президентом Грузії Михеїлом Саакашвілі.

Водночас Солана ухилився від відповіді на запитання про перспективи Тбілісі стати членом Євросоюзу, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Ми дуже раді тому, як Грузія здійснює реформи — політичні і економічні. Це добра новина для відносин між Грузією та Євросоюзом. Не запитуйте мене про більше, тому що я не зможу відповісти», — заявив Солана на прес-конференції разом із Саакашвілі.

Грузинський лідер у свою чергу заявив, що його країна зацікавлена полегшити для своїх громадян візовий режим до країн Євросоюзу та встановити з ЄС зону вільної торгівлі:

«Ми маємо отримати — про що ми зараз говоримо — (полегшений) доступ до віз, особливо для журналістів, бізнесменів, інших людей та всього населення. Нам слід отримати кращі торговельні відносини, режим вільної торгівлі, ми повинні навчитися, як діставати максимальні прибутки з режиму вільної торгівлі. Ми маємо робити також інші речі, які не передбачають членства в Євросоюзі, але наближені до того, що мають країни Євросоюзу», — сказав Саакашвілі.
XS
SM
MD
LG