Доступність посилання

ТОП новини

Двоє українців потерпіли від теракту в Алжирі


Як повідомляє прес-служба МЗС України, обох доставили до лікарні в столиці країни. Вони працювали в російській компанії «Стройтрансґаз», яка будує газопровід в Алжирі. Автобус із працівниками компанії підірвався на міні ввечері в суботу на південний захід від столиці країни, міста Алжира. Раніше повідомляли також про можливість того, що громадяни України могли бути й серед загиблих.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, обох доставили до лікарні в столиці країни.

Вони працювали в російській компанії «Стройтрансґаз», яка будує газопровід в Алжирі.

Автобус із працівниками компанії підірвався на міні ввечері в суботу на південний захід від столиці країни, міста Алжира.

Міністерство закордонних справ Росії називає імена поранених українців як С. А. Іванов і Г. Ю. Черевков.

Раніше повідомляли також про можливість того, що громадяни України могли бути й серед загиблих.

За цими повідомленнями, загинули «четверо робітників із Росії й України» і троє алжирців, іще принаймні дві особи поранило.

Інші інформації давали знати, що загинули троє алжирців і один росіянин, а поранено трьох — двох українців і росіянина — чи й п’ятьох осіб.

Відповідальності за напад наразі ніхто на себе не взяв.

В Алжирі ще з початку 1990-х років точиться по суті громадянська війна між урядом і ісламістськими повстанцями, що забрала, за оцінками, приблизно 150 тисяч життів.

Найбільше й найактивніше повстанче угруповання нещодавно перейменувало себе на «Організацію „Аль-Каїди“ в ісламському Магребі» (країнах Північної Африки).

Це вже другий від грудня напад на іноземців в Алжирі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG