У цьому ж числі
“Україна молода” стверджує, що вітчизняні фармацевтичні заводи випускають дуже мало препаратів, призначених для лікування дітей. Причина банальна: невигідно. Мікстури для малюків проходять триваліший етап досліджень, потребують спеціального обладнання та контролю. Усі ж фармпідприємства в Україні давно приватизовані, заробляють гроші без підтримки держави, тому націлені на солідний і, головне, швидкий прибуток. Ліки для малечі явно не вписуються у цю економічну схему. А відтак, батьки змушені або витрачати кошти на дорогі імпортні препарати, або ділити на шматочки “дорослі” пігулки. Останній варіант дуже небезпечний, вважають фахівці.
Практика збільшувати прожитковий мінімум кілька разів на рік міцно вкоренилася в українському суспільстві. Так, 2007 року українців очікує триразове збільшення цього соціального стандарту. Відтак пропорційно зростуть і всі виплати, що від нього залежать. Наприклад, пенсії-надбавки за особливі заслуги перед Україною... Більше про них розповідає газета
“Факти”.
Комунально-тарифні баталії тривають уже півроку. Проте економічно обґрунтованих тарифів немає в жодному місті України. Про це в газеті
“Голос України” стверджує народний депутат Віталій Чудновський. Стаття називається “Житлово-комунальні тарифи: у кадрі й за кадром”.
Чи потрібно реформувати Службу безпеки і кому це потрібно найбільше? Відповіді шукає газета
“День”. Останнім часом, пише видання, проблеми СБУ посилюються тим, що структура, покликана гарантувати безпеку країни, все більшою мірою стає заручником політичного протистояння між вищими інститутами державної влади. З одного боку, є ризик трансформації СБУ в паралельне “Міністерство внутрішніх справ". Якщо контррозвідувальну службу, якою повинна бути Служба безпеки України, почнуть перетворювати в "поліцію за особливими дорученнями", то професійна унікальність цієї спецслужби буде швидко втрачена, наголошує газета.
Яке послання Євробаченню “зробить” Україна в образі Вєрки Сердючки? З’ясувати це газета
“День” вирішила у експертів. Так, Олексій Кужельний, художній керівник театру “Сузір''я” сподівається, що добрий гумор Андрія Данилка зрозуміють іноземці і збагнуть, що це пародія, а не серйозний жанр. Адже він не просто співак, а актор естради. До того ж, вибір більшості зроблений: можна бути незгодним з ним, але не поважати його неможливо.