Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку комунальникам допомагатиме Сталін.


Тарас Москалюк Донецьк, 20 березня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Віднині у Донецьку стягувати борги за комунальні послуги допомагатиме Йосиф Віссаріонович Сталін. На місцевих вулицях з’явилися рекламні конструкції, з яких радянський вождь закликає своєчасно розраховуватися за тепло.


Підприємство “Донецьктепломережа” знову відзначилося креативним заходом. Попри те, що через рекламні носії у Донецьку вже навіть неможливо роздивитись фасади будинків, тут з’явилося щось новеньке.

Сталін як символ невідворотності покарання

Один з керівників "Тепломережі" Олександр Семченко впевнений, що образ товариша Сталіна не лише приверне до себе увагу, але й насмерть перелякає донеччан, змусивши їх своєчасно сплачувати за тепло: “Він, окрім того що є історичною постаттю, ще і символ невідворотності покарання. Ми хотіли показати нашим боржникам, що покарання за несплату є невідворотним. Ми вживаємо досить жорстких заходів: подаємо в суди, робимо опис майна, заарештовуємо прибутки, відключаємо послуги. Але ми цього не хочемо, ми хочемо, щоб люди отримували якісні послуги”.

Найбільші комунальні борги в Україні

Борги за теплопостачання у Донецьку зараз складають понад 70 мільйонів гривень. Щомісяця теплопостачальники висувають майже тисячу позовів до боржників.

Керівник комунального підприємства каже, що наступну зиму через борги можна й не пережити. Але гроші для агітації все ж таки знайшлися.

Комунальники також розмістили рекламний ролик у телевізійних кабельних мережах. Головний герой – також товариш Сталін. Міський голова Донецька Олександр Лук’янченко очікує від донецьких комунальників не піар-акцій, а ефективної роботи. До агресивної реклами ставиться несхвально: “Я не сприймаю того, щоб зараз пам’ять про будь-яку людину ототожнювали із якоюсь сучасною ситуацією. Я думаю, що це черговий піар”.

Ленін за сантехніку

Вождь пролетаріату на рекламних конструкціях у Донецьку з’являється не вперше. Кілька років тому на донецьких вулицях агітував навіть Ленін, який пропонував... купити сантехніку.
XS
SM
MD
LG