Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада планує створити нову комісію з розслідування отруєння Віктора Ющенка


Соціаліст Іван Бокий про мету створення комісії повідомив: “Надто багато часу ця справа розслідується і кінця їй не видно. Тому в такий спосіб парламент може прискорити слідство, яке ведуть правоохоронні органи". Нашоукраїнці не надто вірять, що Тимчасова слідча комісія може домогти у розслідування справи про отруєння Віктора Ющенка. Доцільність створення цієї комісії ставлять під сумнів і представники Блоку Юлії Тимошенко.

Тимчасова слідча комісія, яку планують створити парламентарі, має перевірити ситуацію із розслідуванням отруєння тоді ще кандидата в Президенти Віктора Ющенка. Соціаліст Іван Бокий про мету створення комісії повідомив: “Надто багато часу ця справа розслідується і кінця їй не видно. Тому в такий спосіб парламент може прискорити слідство, яке ведуть правоохоронні органи. Зрештою, все має стати відомо, тому що живі всі ті люди, які були при цьому. Тут потрібне бажання, і політична воля, думаю, що самого Президента”. Нашоукраїнці не надто вірять, що Тимчасова слідча комісія може домогти у розслідування справи про отруєння Віктора Ющенка. Нашоукраїнець Юрій Ключковський в інтерв’ю Радіо Свобода: “Комісія вже була. Щось вона там робила. Сівкович навіть якісь висновки друкував. Якщо Сівкович хоче зайвий раз попіаритися, то його справа”.

Доцільність створення цієї комісії ставлять під сумнів і представники Блоку Юлії Тимошенко. Сергій Поліщук: “Немає нічого на світі такого, щоб не стало колись відомим. Можна сказати, що зрештою Україна дізнається правду. Але коли, я не знаю. І я не думаю, що ця слідча комісія, яка планується для того, щоб зробити свою справу, доведе її до кінця. Є великі сумніви щодо можливості цієї комісії докопатися до правди”.

Першу комісію зі з`ясування обставин отруєння Віктора Ющенка було створено ще 20 вересня 2004 року. Найчастіше озвучувалася версія отруєння кандидата на посаду Президента під час нічної вечері на дачі заступника голови СБУ Володимира Сацюка 5 вересня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG